Тернополяни розгадали секрет успішності фіналіста першого “Голосу країни” (фото, відео)

А секрет цей у музикантах, які оточують фіналіста. Мова піде про сталевий голос України, який посів четверте місце у фіналі першого сезону “Голосу країни” в 2011-му році, Асена Мірзояна, відомого в народі під псевдонімом “Бабурка”. 

Лежачи у траві розповів чи має музичну освіту

22 квітня Бабурка гостював у Тернополі. Відвідав прямий ефір з Роксоланою Котляренко на УХ-радіо. І навіть вперше в історії файного міста повалявся в свіженькій весняній травичці на так званих єлисейських пагорбах біля озера, разом зі своїми фанатами.

Чесно, а також жартома відповідав на усі їхні запитання та розповів, що музичної освіти не має.

Хоча зазначив, що наразі не відчуває потреби в ній. Каже, що усі поради в разі необхідності отримує від кваліфікованого клавішника гурту, який закінчував консерваторію. 

В тому, що клавішник, а також інші четверо музикантів Арсена знають свою справу “на відмінно”, могли переконатися тернополяни на презентації програми “Незручні ліжка” у драмтеатрі ввечері 22 квітня.

В драмтеатрі вистачило місця усім

Востаннє з великими концертом Арсен виступав у нашому місті в червні 2013 року. Тоді благодійним концертом збирали кошти на порятунок Толика Головатого.

Проте на концерт 22 квітня у Драматичний театр прийшло чимало глядачів. Зал не був заповнений вщент – то там, то сям зяяли пусті крісла, але меломани зайняли як партер, так і ложі та балкони.

Були тут і дошкільнята, і чимало школярів, а також люди середнього віку. Дехто приходив цілими сім’ями. Пенсіонерів особисто я не бачила. Мною були помічені: головний редактор найпопулярнішої газети Тернополя, власниця агенції нерухомості, один із тернопільських народних депутатів, а також чимала кількість місцевих музикантів.

Попри поганий звук глядачі навіть танцювали в партері

Розпочався концерт із незначним запізненням новою піснею, яка ввійде в наступний альбом “Можеш як”.

Після кількох пісень “для розігріву”, особливо коли прозвучала “Ніч”, зал почав бурхливіше реагувати оплесками. Арсен жартуючи запитав, що трапилося, невже він почав гучніше співати?

Проте до кінця півторагодинної програми глядачі уже “відривалися” хто як міг, зважаючи що концерт проходив у стінах культурного закладу, колиски мистецтва та богеми – драматичного театру. Глядачі з останніх рядів могли собі дозволити зіскакувати зі стільців, на “важких” піснях. А на ліричних навіть танцювали парами. 

Незважаючи на неякісний звук, музиканти так помітно кайфували від виступу, скакали, ставали на коліна, що цей настрій невимушеності, драйву та позитиву передавався і глядачам.


Щоправда деякі з глядачів повинні були пересідати подалі від сцени, де з обох боків стояли колонки. Кажуть, що їх просто глушило басами. Також через проблеми зі звуком не завжди вдавалося розібрати слова самого Арсена.

Проте, партнерів таки вдалося почути. Арсен спробував назвати усіх, хто допоміг в організації концерту. Зокрема загадковим голосом озвучив готель “Камелот”. Також пригадав затишний “Мамонт”. А ще – назвав депутата і гендиректора ТОВ “Опілля” Тараса Пастуха. Сказав, що цей чоловік то в політиці, то в бізнесі, то знов у політиці, то знов у бізнесі, але головне, що залишається порядною людиною.

Фанатки фотографувалися прямісінько на сцені

Арсен Мірзоян та музиканти увесь концерт намагалися жартувати. Зокрема, один над одним. Так, спочатку Арсен анонсував вечір, як концерт-несподіванку для клавішника. Згодом він представив учасника гурту, як власника “візитівки Яроша“. Тому атмосфера в залі панувала весела і глядачі навіть зі сміхом сприймали настирливих фанаток Мірзояна, які вискакували на сцену з проханням сфотографуватися із зіркою.

Виходили на сцену також діти. Їх запросив Арсен для своєрідного розважального конкурсу. Завданням було виконати пісню “Вінні-Пух”. Маленькі зірочки зірвали овації та добряче посмішили глядачів.

Після завершення концерту глядачі запросили гурт на біс, аплодували стоячи та подарували букет жовтих троянд. Згодом вимагали ще пісню “Курам на сміх”. Її Арсен виконав акапельно під гітару.

 

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.