Тернополянин створив мем – російський прапор використовують не за призначенням

Міжсезоння – не найкраща пора для сидіння за комп’ютером і тим паче для розробки смішних картинок.

Але кого це хвилює, коли на “Брутальному Футболі” потік мемів не завершується ніколи. Так само, як і наш вічний конкурс “Створи мем – виграй футболку!”. Цього місяця було розіграно 16-ту за ліком майку і просто зараз ми оприлюднимо результати віртуальних перегонів.

Перед цим нагадаємо, що переможця визначаємо дуже просто: протягом місяця підписникизавантажують свої дотепи у відповідні альбоми на нашій сторінці ВКонтакті або через кнопку “запропоновані новини”. Адміністрація спільноти найдостойніші роботи відбирає на головну сторінку. Той комікс, який набрав найбільше репостів, приносить автору ексклюзивну футболку.

А тепер до липневих результатів. Чесно кажучи, активність була не найкращою, хоча дуже багато було робіт смішних, які набирали 15-20 репостів. До слова, тріумфатор липня зібрав чи не найменшу кількість репостів за історію конкурсу. Але це менш важливо, тож переходимо до нашого місячного рейтингу.

10. Хіт-парад найпопулярніших мемів липня на “БФ” відкриває Артём Олипинский. Дві його роботи про легендарних голкіперів набрали близько 40 репостів кожен.

artyom_olipinskiy_39.jpg

artyom_olipinskiy_36.jpg

9. Олександр Гунчак розповів нам, що він відчував, коли переглядав матчі об’єднаного турніру на російських телеканалах за участі “Динамо”. І 43 особи, які розповіли про його мем друзям, були цілком з ним солідарними.

oleksandr_gunchak_43.jpg

8. Цитати найвідоміших футбольних бруталів завджи користуються попитом на БФ. Наприклад, картинка Василя Федевича була репощена 45 разів нашими читачами.

vasil_fedevich_45.jpg

7. Aleks Ko тролить КріРо вустами Ібри. І це – 46 репостів.

ales_ko_46.jpg

6. Саша Прощук просто, але геніально висміяв форму “Динамо”, яка, таке враження, складається із суцільної реклами (50).

sasha_proshchuk_50.jpg

5. П’ятірку лідерів відкриває багатозначна робота на вічну тему Максим Гесса (57 репостів).

maksim_gess_57.jpg

4. Петя Дюрк зупинився в кроці від п’єдесталу. Гра Девіча на старті сезону вражає і про неї неможливо не створювати мемів.

petya_dyurk_66.jpg

3. У липні створювали багато мемів про Кварцяного, але найсмішнішим виявився пост Івана Ворошика, яким поділилось із друзями одразу 79 наших підписників.

ivan_voroshik_79.jpg

2. Зупинятись за крок від перемоги завджи прикро. Особливо коли ти давно працюєш на цю перемогу, особливо, коли ти сам починаєш мейнстрім мемів на БФ. Але правила є правила і Sergey Malish, який в середині липня підірвав паблік своїми мемами зі Тімоті, отримує лише “срібло”.

sergey_malish_83.jpg

sergey_malish_57.jpg

sergey_malish_38.jpg

1. А тріумфує Ivan Holovats’kyi, який буквально на йоту випередив свого суперника. Що символічно, картинку було запощено 1 липня, тобто це перший випадок, коли конкурс виграє автор, який запропонував свою роботу першого числа.

Щодо самого мема, то в контексті вчинку басиста гурту Bloodhound Gang в Одесі, він стає зараз ще актуальнішим, ніж тоді, 1 липня, коли його було створено.

ivan_holovatskyi_85.jpg

Ось так, за 85 репостів Ivan Holovats’kyi забирає собі у Тернопіль футболку із збрутальним Ван Бомеллем. А ми вам бажаємо натхнення для тролінгу і прощаємось до настуного місяця.

Коментарі вимкнені.