Цього року Тернопіль прикрасить оновлений фонтан у центрі міста

Незабаром у Тернополі «заграють» фонтани. Тільки якщо погода дозволить. Гроші на роботу й обслуговування водограїв уже заклали в міському бюджеті, повідомив директор комунального підприємства «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма.

Володимир Кузьма: «Робота фонтанів, як і їх утримання, капітальний та поточний ремонти, фінансується за рахунок коштів міського бюджету. В цьогорічному бюджеті передбачені відповідні кошти. І сподіваємося, що за сприятливих погодніх умов фонтани зможуть запрацювати наприкінці квітня».

Передбачили в міському бюджеті і гроші на ремонт тернопільських фонтанів. Зокрема, цього року обіцяють відремонтувати один з основних – водограй у сквері на бульварі Шевченка. Під час реконструкції Театрального майдану влітку 2010-го фонтан не відремонтували через відсутність грошей, бо реконструкція такого водограю коштує немало, – каже Володимир Кузьма.

Володимир Кузьма: «Десь 2 мільйони 300 тисяч гривень з копійками, якщо не помиляюся. Чому такий дорогий проект? Тому що буде замінена будівельна частина – басейн, облицювання гранітною плиткою. Крім того, буде замінена значна технологічна частина».

Підготовка тернопільських фонтанів до нового сезону, каже Володимир Кузьма, вже проведена. Але коли саме ввімкнуть водограї, ще невідомо. Фонтани запрацюють, як тільки управління ЖКГ міста складе графік їхньої роботи, – повідомляє ІНТБ.

Коментарі вимкнені.