У День університету студенти ТНПУ знову встановлювали рекорди, висаджували перші дерева ботанічного саду та закладали капсулу для прийдешніх поколінь

2

Сьогодні, 15 квітня, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка зібрав студентів, викладачів, випускників та всіх бажаючих на урочисте дійство під гаслом «З Богом в душі, Україною в серці, вишиванкою та щирими почуттями до ТНПУ».

Окрім традиційного концерту за участі творчих мистецьких колективів, студентів, працівників університету, учасники святкування мали змогу бути свідками створення нового Біблійного саду ТНПУ, освячення пам’ятника Біблії, закладення пам’ятної капсули із посланням прийдешнім поколінням та встановлення рекорду під час найбільшого студентського флешмобу.

Своє дерево у новоствореному ботанічному саду університету посадив і голова обласної ради Віктор Овчарук:

«Нинішня подія знакова та радісна. Адже посадити дерево – вже само по собі добре діло, а надто – рослину Святого Письма. Недарма це відбувається напередодні світлого свята – Великодня. Сьогоднішня закладка Біблейського саду – справа не лише для нинішніх поколінь. Це наше символічне послання нащадкам.

І хоч цей Тернопільський едем невеликий за розмірами, переконаний, що, коли тут зашумлять дерева, – це буде по-справжньому гарне, одухотворене місце, як і має бути у педагогічному виші.

Про значну роботу над розвитком моральності та духовності у вашому університеті свідчить і той факт, що саме тут здобуватимуть такий важливий для суспільства фах як релігієзнавець. Вітаю вас із такою подією, бажаю вам сумлінних, допитливих і, звичайно, духовно досконалих студентів».

Коментарі вимкнені.