У міськраді Тернополя закінчились кабінети

Документ, яким фактично відмовлено депутатам Тернопільської міської ради у їхньому законному бажанні мати приміщення для своєї роботи, отримав ініціатор такої ідеї Іван Зінь. В міській раді посилаються на норми, згідно з якими на одного працюючого за комп’ютером клерка має припадати не менше як 6 метрів квадратних робочої площі. Цікаво, що навіть службовці міської ради не мають такої площі під своїми стільцями.

Нагадаємо, що Іван Зінь на передостанній сесії міськради подав депутатське звернення щодо виділення для робочих потреб депутатів окрему депутатську кімнату.

–  Аби виконавчий апарат міської ради зрозумів, що це не поодинока забаганка депутата Зіня,  попрошу головуючого поставити на голосування відповідне доручення сесії,- сказав під час виступу Іван Зінь.

Народний обранець переконаний, що не лише чиновники мають потребу в окремому кабінеті,а  й депутати, які регулярно проводять прийоми громадян, засідання фракцій, постійних комісій і т.д.  Тому, для виконання своїх обов’язків, депутати не повинні просити у чиновників звільнити те чи інше  приміщення на кілька годин, а повністю ним розпоряджатися.

Як виявилось, у чиновників  з цього приводу інша думка. Депутатові вказують на те, що приміщення народні обранці не зможуть отримати взагалі, бо “реконструкція будівлі за адресою бульвар Т.Шевченка, 1” може тривати вічно… Тим більше, що невідомо навіть, коли вона розпочнеться.

ЛТДейлі

Коментарі вимкнені.