У Тернопіль привезли чудодійну ікону “Всецариця” із Греції

За сприяння керуючого Тернопільської єпархії архієпископа Нестора, на Тернопільщину, для поклоніння вірних, прибула Чудотворна ікона Божої Матері, іменована «Всецариця», яка знаходиться на Святій Горі Афон у Греції. 

Урочиста зустріч чудотворної ікони відбулася 2 червня 2015 року на перехресті вулиць Лесі Українки та Клима Савура м. Тернополя. Зустрічав святиню архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор разом із духовенством обласного центру.
Хресною ходою духовенство пронесло ікону вулицею Клима Савура до храму Різдва Пресвятої Богородиці.
Детальніше нам розовідає про ікону клірик храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Тернополя прот. Роман Луговий:  “Ця ікона писана монахами на г.Афон. Є часто чудотворною для онкохворих. Наприклад, одне із останніх свідчень: чоловік  збирався їхати у Францію на операцію по видаленню пухлини головного мозку. Перед поїздкою молився до ікони і приїхавши у лікарню, повернули його лікарі назад. Сказали, що повністю здоровий.

Ікона привезена для молитви, поклоніння з вірою для тих, хто має недуг чи потребу. Також у такі неспокійні часи ми повинні мати святині, у яких би просили, зверталися до Богородиці про захист та заступництво для держави, бо ж війна – це є від злого.

Щодня, протягом тижня, зранку о 8.00 служитиметься Божественна літургія, а о 14:00 та 18:00 акафіст до Пресвятої Богородиці.
Також із монастиря Святої Параскеви привезена вода. Ми освячуємо воду і додаємо цієї води, кожен може набрати її собі. Вода цілюща, особливо для тих у кого є слабості очей.Також є у доступі спеціальний акафісник, з молитвами, особливими зверненнями до Всецариці”.
 
Чудотворна ікона “Всецариця” буде перебувати у храмі Різдва Пресвятої Богородиці до 7 червня 2015 року.

Коментарі вимкнені.