У Тернопільській бібліотеці презентували відеопортрет буковинського генія

Тридцять років напевно надто мало для того, щоб встигнути зробити у житті щось значне, залишити по собі якийсь помітний слід, а надто, щоб стати національним символом. Напевно, якщо звісно не йдеться про таку феноменальну особистість, як Володимир Івасюк.

Характеризуючи його,  друзі та знайомі не шкодують епітетів: ,,Вибух нової енергії”, ,,свіжий струмінь творчості”, ,,український соловейко” і завжди ці порівняння несуть у собі щось світле, щось палке і  життєствердне. Таким і був Володимир Івасюк, справжнім співцем вічного і прекрасного, справжнім сином дорогої серцю Батьківщини. Його любили й цінували мільйони українців і за це ненавиділи вороги. Саме активна творча діяльність Володимира , в результаті якої українська пісня і загалом культура, стрімко здіймалась по щаблях всенародної слави й популярності, найімовірніше і стала причиною його передчасної смерті.

До 70-ліття від дня народження легендарного композитора, співака, патріота, у секторі естетичного виховання Тернопільської обласної бібліотеки для дітей відбувся відеопортрет ,,Митець, який надто любив Україну” . У читальній залі книгозбірні зібрались  читачі та поціновувачі таланту композитора. Ведучі ознайомили присутніх з цікавими фактами  життя і творчості Володимира Івасюка, а також запросили переглянути відеоматеріал, який частково відкриває завісу таємниці його передчасної смерті. Наприкінці заходу  працівники сектору запросили усіх бажаючих ознайомитись з цікавою літературою, а також пригадати хіти  буковинського генія, які зачаровують своєю неповторною енергетикою і не втрачають популярності з плином часу.
Уляна Пилипчук, редакційно-видавничий сектор Тернопільської обласної бібліотеки для дітей.

Коментарі вимкнені.