У Тернопільському університеті відбулася унікальна подія: весілля весіллям, а іспит – за розкладом!

Чого тільки не трапляється з абітурієнтами під час вступної кампанії! Хтось від хвилювання забуде рік народження, хтось переплутає документи… Але в приймальній комісії ТНПУ ім.В.Гнатюка всі проблеми успішно вирішуються, адже тут напрацьований великий досвід і є чіткий алгоритм дій.

Проте остання подія дійсно була неординарна і справила враження не тільки на членів приймальної комісії. Так сталося, що в одної з абітурієнток дата вступного іспиту в магістратуру співпала… з датою вінчанння! Про це повідомляють у навчальному закладі.http://tnpu.edu.ua/news/2626/

Можливо, хтось би в такій ситуації розгубився, але абітурієнтам ТНПУ ім.В.Гнатюка властиві рішучість і сміливість. І наречена Іванна Майхер-Снігур переконала свого обранця, що одруження – не привід відмовитися від освіти! Тому після вінчання молодята разом з дружбами та дружками поїхали в університет. Звичайно, усі хвилювалися. Та це хвилювання несподівано стало радісним, коли побачили, що біля входу в головний корпус їх чекає чисельна делегація. Зустрічати молодят вийшов ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Буяк Богдан Богданович та усі члени приймальної комісії. Богдан Богданович по-родинному тепло привітав молоду пару, вручив їм символічні весільні подарунки та солодощі. Дійсно знаково: щойно одягнувши обручки, молодята отримали з рук ректора браслети прихильників університету, а також особливі футболки з логотипом.

Ще одною несподіванкою стало вручення диплому, та не простого, а про готовність до сімейного життя.  Ректор (до слова, зразковий сім’янин, батько двох дітей) зачитав присутнім, з яких дисциплін і як саме готувалася наречена, а також побажав молодятам щастя в сімейному житті і висловив сподівання, що в майбутньому в університеті вчитимуться також їхні діти.  Хтось з випускників висловив впевненість, що з таким ректорським благословенням все в молодят буде добре!

А далі була святкова фотосесія (Video&Photo by Віктор Генсерук), сповнена посмішок та добрих побажань в рідному університеті. І звичайно ж, іспит!

Іспит був дуже серйозний і важливий, але зовсім не страшний, тож абітурієнтка з ним гідно впоралася.


Згодом Іванка призналася, що під час екзамену переживала менше, ніж під час вінчання. Та це й не дивно, адже екзаменів у її житті було і буде ще багато. Нехай усі вони будуть успішними і проходять в такій же приязній і доброзичливій атмосфері!

Коментарі вимкнені.