У Тернополі буде велозаїзд, який щомісяця проводять 300 міст світу

Асоціація велосипедистів Тернополя збирає усіх бажаючих на велопробіг “Критична маса”. Таким чином популяризують велосипедний рух, а також привертають увагу автомобілістів до велосипедного руху в місті.

Відбудеться велопробіг 27 вересня від Майдану Волі по маршруту Замкова – Руська – Мазепи – Кривоноса – Виниченнка – Карпенка – Миру- Дружби – Руська- Танцорова- Живова – Замонастирського – Татарська – Дівоча – Монастирського – Слівенська – Коновальця – Злуки – Збаразька – Крушельницької – Грушевського – Театральний майдан.

Час збору учасників: 19:30. Тривалість заходу: 19:30-21:00. Місце збору: майдан Волі, біля пам’ятника Данилу Галицькому

Умови участі: Організатор і всі особи, які з ним співпрацюють не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров’ю і майну, які можуть наступити перед, під час і після заїзду. Учасники стартують на власну відповідальність. Учасники несуть цивільну і правову відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасники знають, що необхідно виконувати Правила дорожнього руху. Учасники повинні дотримуватись визначеного маршруту заїзду, постійно перебувати в колоні велосипедистів та не випереджати її. Своїм підписом учасники стверджують, що ознайомлені з правилами заїзду та згідні їх дотримуватись

РЕЄСТРАЦІЯ: https://docs.google.com/forms/d/1ikCOzEUR-oOkWQEysqsi..

Вікове обмеження учасників: 16+

Обов’язкове спорядження:
– передній білий та задній червоний ліхтарики
– шолом за наявності

Наші сторінки у мережі:
http://vk.com/abtteua
https://www.facebook.com/ternopilvelo
Контактний номер: (067) 696 68 60 Володимир Явнич

Довідка:

Критична маса (англ. Critical Mass) — велосипедна подія, що зазвичай проводиться в останню п’ятницю кожного місяця у більш ніж 300 містах по всьому світу.

Нагадаємо, у Тернополі подібний захід відбувається уже не вперше.

Коментарі вимкнені.