У Тернополі хабарник, який мав би сидіти 10 років, отримав підвищення!

Минулого року 2 липня у центрі Тернополя біля магазину “Молоко” були круті розбірки. Як розповіла “Погляду” Евгенія Некрасова біля магазину зібралось керівництво ДАІ та багато перехожих. Також на місці події була помічена Тойота сірого кольору з пом’ятим бампером. 

Як виявилось, працівники СБУ зловили «на гарячому» податківця та міліціонера. Останній передавав податківцю чималу суму хабаря. Джерела кажуть, що вона становила 40 тисяч гривень.

Згодом на офіційному сайті місцевого Управління МВС була опублікована власна версія події, що відбулася. 

“2 липня працівники Управління служби безпеки України в області спільно з оперативниками підрозділу внутрішньої безпеки у Тернопільській області за підозрою у отриманні неправомірної вигоди затримали одного із керівників Головного управління Міністерства доходів та зборів України в Тернопільській області та керівника одного із відділів УМВС в області.

Попередньо відомо, що грошові кошти їм мав передати підприємець одного із районів області за не проведення в останнього позапланової перевірки щодо дотримання податкового законодавства.

Під час передачі частини обумовленої суми  в розмірі 20 тисяч гривень “нечистих на руку” затримали.

Подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією  за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України. Проводяться інші слідчі дії щодо протиправної діяльності підозрюваних”, – ідеться у повідомленні.

Термін, який світив затриманим – десять років тюрми з конфіскаціює.

Але як пише 20 хвилин, то було все, певно, не зовсім по справжньому. Підозрюваних затримали, порушили кримінальну справу, але…. Впійманий на гарячому минулого року податківець-керівник, зараз повернувся в “фіскальний орган” і навіть на вищу посаду. Зараз він заступник начальника одного з відділів ДФС в Тернопільській області.

Як повідомляли в 2013 році місцеві ЗМІ, затримали тоді за підозрою в вимаганні та отриманні хабаря замначальника податкової міліції області Віталія Ясінського. Зараз чоловік займає посаду заступника начальника оперативного управління ГУ ДФС в Тернопільській області…

За скільки їй вдалось відкупитися від правосуддя та зам’яти справу, хто пропхав назад в податкову – з’ясовує Андрій Шкула.

Коментарі вимкнені.