У Тернополі мами з візочками погрожують пікетувати “Обленерго”

– Дістали з тим виключенням світла, – обурюється молода мама Оксана (прізвище ред. відоме). – Чому вимикають постійно в одних і тих самих будинках, районах?! Живу у районі “Універсаму”, то тут вимикають, брат живе по Злуки вище, біля Духовного Центру, там не вимикають. Питаю знайомих з інших мікрорайонів – є світло. А у нас – 16-та бамкнула, і на тобі – запалюй свічку! Чому ми?

Вимкнення світла, за словами пані Оксани найбільше дошкуляє жінкам з грудними дітьми. Адже з малюками у візочку не дуже легко добратись на “надцятий” поверх без ліфта, або й гірше – спуститись сходами чи застрягнути у ліфті. Спричиняє вимкнення й інші  побутові незручності.

– Тільки з нашого будинку вистачить мам з візочками, щоби влаштувати пікет під обленерго, – додає пані Оксана. – І ми, якщо і далі будуть вимикати тільки нашому району, будинку, таки підемо. Сусіди десь почули, що то вимикають тим районам, де більше гуртожитків. Тобто, біднішим. А там, де новобудови, то не вимикатимуть. І от як знати? Кому вірити?

Поділяють обурення пані Оксани й мешканці інших районів. Так, на постійне вимкнення в одних і тих же місцях, скаржаться жителі Канади, Дружби.

– Чергове відключення без попередження. 08/12/2014, 16:12, район Дружба, Тернопіль, – пише у ФБ депутат міськради Михайло Окаринський. – Привіт всім, в кого дахові котельні, індопалення, хто зараз застряг в ліфті, хто не встиг зробити бекап робочого файла, і іншим добрим людям.

Такі збіги в “Тернопільобленерго”  неофіційно пояснюють потраплянням  будинків у ту чи іншу чергу.  Офіційний же коментар щодо того, чому економлять постійно на одних і тих же будинках, там обіцяють дати завтра, 9 грудня.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.