У Тернополі на березі ставу замість гаражу виріс чотириповерховий котедж (фото)

Вже третій день активісти “Правого Сектора” перебувають на території забудови біля Тернопільського ставу.

Як повідомляє Владислав Яськів, на території регіонального ландшафтного парку “Загребелля” (природоохоронна зона) гр.Гу**ою з порушенням законодавства про природно-заповідний фонд України будує собі ГАРАЖ!

– Державною екологічною інспекцією давно нараховані штрафи в розмірі 264,447грн. які він не сплатив. ДЕ ПРОКУРАТУРА? Дві кримінальні справи. А він будує далі. Дозвіл на платне довгострокове тимчасове користування землею парку забудовнику надав колишній голова Тернопільської обласної адміністрації Валентин Хоптян.(Друг Януковича) Щоб привернути увагу влади до того, що коїться в місті, Правий Сектор вже третій день там знаходиться, – каже Владислав.

Протест, заявляють активісти, триватиме поки проходить перевірка документів. Наразі скільки це часу займе невідомо, тож “правосеки” збираються ночувати на пляжі.

На думку «правосеків» замість вілли у реакреаційній зоні прекрасно би функціонував дитячий будинок, тож війдвойовану територію активісти не дадуть занапастити.

-1 thoughts on “У Тернополі на березі ставу замість гаражу виріс чотириповерховий котедж (фото)

  • 23:32 | 29.08.2015 о 23:32
    Permalink

    Буд матеріали імовірно взято з того що недоїхало на будови Креаторбуду і які вже точно списано, роботяги найбільш імовірніше аналогічно зарплату мають від Креаторбуду. Грубо кажучи всі пайовики скинулися ГУді на такий заміський будиночок. Хто б не хотів мати буд компанію, щоб таке мутити, але перше спробуйте таку організувати, в чому Гуда не лузер, але як би там не було такий домік явно перебор і просто задоволення певної дибільної альфа потреби альфа-самця, враховуючи стан справ в країні.

Коментарі вимкнені.