У Тернополі ніхто не сховається від Віталія Сідорова

Прокурор Тернополя Віталій СідоровПрокурор міста Тернополя Віталій Сідоров проінформував сесію Тернопільської міської ради про стан злочинності у місті Тернополі, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури міста Тернополя за 5 місяців 2013 року

Зокрема, прокурор наголосив, що у цьому році не було вчинено жодного вбивства, а всі вбивства за попередній рік – розкрито, відповідні документи спрямовано до суду. Відсоток розкриття злочинів зріс і станом на 1 червня 2013 року становить 76,1, хоча за 2012 рік він становив – 59,6.

Щодо ситуації зі станом фінансування органу місцевого самоврядування з боку державного казначейства, то за 5 місяців 2013 року прокуратурою міста 6 разів виносилися постанови про проведення перевірки додержання бюджетного законодавства Управлінням ДКУ в м.Тернополі. Завдяки сприянню прокуратури, проведено платежі на суму понад 1,2 млн.грн., в тому числі, майже пів мільйона гривень зараховано до місцевого та Державного бюджетів.

За сприянням прокуратури виплачено заборговану заробітну плату в сумі понад 1,14 млн.грн., – зазначив прокурор м.Тернополя та запевнив, що і надалі в діяльності прокуратури міста Тернополя пріоритетними будуть принципи верховенства закону, зміцнення правопорядку та захист від неправомірних посягань на права і свободи людини, а також інтересів держави, – повідомляє прес-служба прокуратури міста Тернополя.

Коментарі вимкнені.