У Тернополі покарають тих, хто погано очистив місто від снігу

У Тернополі поступово долають снігову негоду, відновлюється рух громадського та приватного транспорту, розчищаються під’їзні шляхи та пішохідні ділянки. Створено цілодобовий штаб з ліквідації снігових заметів.

Прибирання території міста від снігу протягом суботи-неділі було малоефективне через сильні пориви вітру та снігопад. Попри те, комунальна техніка у місті очищала основні напрямки руху.

«Протягом доби у Тернополі працювала 51 одиниця спеціалізованої техніки, яка очищала під’їзні шляхи до шкіл та дитячих садків. У першу чергу зусилля були спрямовані на прибирання снігу на ділянках, по яких рухається громадсько-пасажирський транспорт, магістральних шляхів та під’їздів до важливих першочергових об’єктів, наприклад, медичних закладів, – каже міський голова Сергій Надал. – Цієї ночі зверталася увага на очищання доріг до дитсадків та шкіл, щоб вчасно розпочати навчальний процес. Прибирання прибудинкових територій ускладнене через велику кількість припаркованих автомобілів, оскільки у двори не може заїхати спеціальна техніка».

У неділю певні недоліки з прибиранням виникли через те, що підприємства-підрядники забезпечили роботу лише семи одиниць снігоочищувальної техніки замість дванадцяти. Тому була долучена до прибирання техніка місцевих будівельних та транспортних компаній.

Очільник Тернополя додає, що у понеділок, 14 листопада, будуть проводитися роботи з очищенню та вивезенню снігу з міста, розчищенню тротуарів, пішохідних ділянок та дворів. А всі, хто зірвав виїзд громадського транспорту та прибирання міста, будуть притягнені до відповідальності.

загрузка...

Comments are closed.