У Тернополі покажуть фільм про боротьбу проти режиму в Білорусії

27 квітня о 19.00 год. тернополянам покажуть фільм «Жыве Беларусь» про боротьбу проти авторитарного режиму Лукашенка. Захід має на меті показати жорстоку правду про сучасні події у Білорусії, які часто нагадують українські реалії.  Організовує подію «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» під патронатом міжнародної організації «Альянс Балто-Чорноморських Націй».

Показ фільму відбудеться в рамках «Кіномарафону Нескорених Націй». До перегляду пропонується серія кінострічок про національно-визвольний рух країн, що прагнуть відстоювати своє законне право на незалежність. Цього разу до показу рекомендується польський фільм «Жыве Беларусь». У ньому розповідається про опір молодого покоління Білорусії авторитарному режиму Лукашенка. В основу фільму лягли події, що відбувались в країні у 2010-2011 роках. Режисер – Кшиштоф Лукашевич.

«Жыве Беларусь» – це перший незалежний фільм, що показує жорстоку правду про минулі реалії у державі та водночас стверджує те, що навіть одиниці – мужні і чесні люди – можуть протистояти системі.

Захід проходитиме за адресою вул. Сагайдачного, 10 – у приміщенні Народного Руху о 19.00 год. До перегляду запрошуються усі бажаючі.

Для участі необхідно заповнити форму попередньої реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/1VowAhQq1ReP9p-bfiIQRrBIU0-geR5uv3bXNI_zSDT0/viewform

Захід у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/events/1638011663094601/

Контактна особа: Микола Мисак (0968051324)

Коментарі вимкнені.