У Тернополі розпочинається відродження Парафіяльного костелу (фото, відео)

28 серпня відбулась презентація паперового макету Парафіяльного костелу (1908р).

Паперову модель костелу з 30 аркушів А3 формату зробив тернополянин Володимир Кріса.

Над моделю чоловік працював з кінця січня до початку червня 2014.  Робив практично у весь вільний від роботи час. А використовував програму Paint.NET.

– Хоч це не 3D-редактор, зате там є всі необхідні інструменти і засоби: лінійка, слої, градієнтна заливка і т.д., спрощений фотошоп можна сказати. Єдиний мінус: 3D-модель треба постійно тримати “в голові” і в умі пам’ятати про кожен нюанс. Робити таке в 3D-max або Компасі зручніше, але я не вникав в ці програми, – каже Володимир.

За словами Тараса Циклиняка презентація пройшла вдало. Тому всі надіються, що  ця подія є сходинкою до відновлення та відродження костелу.

– Гонорово та відповідально заявляю, що такої «дотоштої» виставки на тему Парафіяльного костелу Тернопіль напевне ніколи не знав. Чому? Першою причиною є наявність паперового макету. По друге – мали зможу чути свідчення старожилів (подружжя Максимівих), за що їм дуже вдячний. По третє – окремо подяка ТОХМ (Тернопільський Обласний Художній Музей), зокрема Ігору Микитовичу Дуді за надане приміщення та гарний супровід.

Фото, відео Презентація макету костелу. Тернопіль

Коментарі вимкнені.