У Тернополі учасників АТО запрошують на безкоштовні курси зі складання бізнес-планів

 На виконання соціальних програм підтримки учасників Антитерористичної операції/Операції об’єднаних сил та за сприяння Управління соціальної політики Тернопільської міської ради Тернопільським національним економічним університетом до 20 вересня 2018 року триває набір слухачів на навчальну програму зі складання бізнес-планів для започаткування власної підприємницької справи для учасників бойових дій під час АТО/ОСС.

 Підготовка слухачів здійснюватиметься на базі Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ. Для зручності заняття відбуватимуться 2 рази на тиждень у вечірній час (18:00-20:00). Групи формуватимуться по 10 осіб.

Підсумком вказаних курсів стане складання бізнес-плану для започаткування власної справи.

Після завершення навчання учасники Проекту отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Усіх бажаючих просимо надіслати до 18 вересня 2018 року на електронну адресу координатора програми – заступника директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Квасовського Олександра Романовича – o.kvasovskyi@gmail.com таку інформацію:

– прізвище, ім’я, по батькові;

– е-mail;

– мобільний телефон.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а, (11 корпус, каб. 11204); тел. роб.: (0352) 47-58-51, тел. моб. (097) 446-28-65.

Коментарі вимкнені.