У Тернополі відкрилась неймовірна виставка (фото)

15 художників арт-групи «Сновиди» презентували свої картини у Тернопільському обласному художньому музеї. 62 полотен виконаних у різних стилях нині об’єдналися у виставку «Траєкторія».
– Картини виконані у стилі українського модернового мистецтва, класичного живопису, абстракції… – розповідає засновниця арт-групи «Сновиди» Олеся Гудима. – Усі вони несуть позитив. У нас – це основна вимога до художників. На «Траєкторії» я представила своїх п’ять робіт, усі вони нові і різнопланові. Загалом вже написала 30 картин, які скоро репрезентую на персональній виставці.
У художньому музеї — це перша виставка арт-групи «Сновид», а усього їх було уже чотири. Зокрема, торік, на у подібній виставці взяли участь понад 50 митців.
– У виставці беруть участь дві мої картини, – розповідає художник Миколоа Кафтан. – Одна – українська хатинка в осінню пору, яка створює особливий затишок, тепло, а інша – на тему АТО. Разом із «Сновидами» – це моя третя виставка. Для художника, дуже важливо, щоб бачили його картини і почути свою думку з приводу цього, як критичну, та і схвальну. Це дасть якийсь поштовх і новий виток у творчості. Серед усіх художників найбільше вразили роботи Олесі Гудими. У них відчувається особлива енергетика і талант. Гадаю, що Олесю, як митця ще недостатньо оцінили, вона достойна більшого.
Виставка «Траекторія» буде діяти у художньому музеї ще упродовж двох тижнів. Після чого деякі учасники відвезуть свої роботи до Києва.

Коментарі вимкнені.