У Тернополі відкрили світ інформаційних технологій

Тернопільська обласна організація «Асоціація трудових об’єднань молоді» розпочинає реалізацію проекту «Відкритий світ інформаційних технологій» за підтримки Microsoft YouthSpark”. Мета проекту – розвиток інформаційної грамотності серед соціально незахищених груп молоді, в тому числі безробітної молоді. Засобами досягнення зазначеної мети проекту буде:

  • розширення можливостей для доступу соціально-незахищених верств до отримання, розповсюдження і використання інформації як найважливішої умови всебічного розвитку;
  • допомога у навчанні слухачів курсів сучасним інформаційним технологіям, навичкам роботи з комп’ютером для покращення їх можливостей на сучасному висококонкурентному ринку праці.

За проектом планується організувати роботу навчального центру, який проводитиме тренінги та семінари, спрямовані на удосконалення різних навичок, актуальних для представників місцевої цільової аудиторії з точки зору покращення їх соціально-економічного становища.

ТОО «Асоціація трудових об’єднань молоді» запрошує до співпраці в даному напрямку організації міста Тернополя та області.

 

Детальна інформація за тел. 25-06-90

atom0352@gmail.com

-1 thoughts on “У Тернополі відкрили світ інформаційних технологій

  • 08:57 | 7.05.2014 о 08:57
    Permalink

    бред, реальної допомоги – 0

Коментарі вимкнені.