У Тернополі вирішили організувати прибутковий, але небезпечний бізнес?

У Тернополі представники тернопільської міської ради та податкової служби зустрілися із підприємцями з Туреччини, які планують створити в нашому регіоні підприємства з переробки молока та виробництва лакофарбової продукції.

Інвесторів цікавила система оподаткування, ставки внесків до пенсійного та фонду соціального страхування, податкові пільги та рівень заробітної плати в регіоні.

«Ми готові до співпраці і до створення спільного підприємства, – зауважив на зустрічі Юрій Дейнека, начальник управління стратегічного розвитку міста. – Також готові всіляко сприяти у веденні вашого бізнесу та роз’ясненні особливостей українського законодавства».

Наталя Венгреняк, завідувач сектору консультації з питань оподаткування Тернопільської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Тернопільській області, на зустрічі відзначила, що податкова дуже позитивно налаштована до співпраці та проведення консультацій щодо створення та організації роботи спільного підприємства.

«Ми готові в будь-який час надавати інформацію щодо особливостей оподаткування підприємства, податкових пільг для іноземних інвесторів, – сказала Наталя Венгреняк. – Також допоможемо з консультацією щодо створення спільного підприємства на території міста чи області».

Представники турецької делегації у складі 4 осіб подякували за організовану зустріч і вирішили обдумати, на яких умовах краще організувати підприємство, з ким співпрацювати і яка продукція буде вигіднішою для обраного ними регіону.

«Ми дуже вдячні за прийом, – сказав Мутлу СінМан, директор консультаційної фірми «Бір Інжиніринг», один із членів турецької делегації. – Зараз я буду радитися з колегами, який краще товар тут виробляти, чи це має бути завезена готова продукція чи сировина, як краще організувати роботу і яким чином зареєструвати підприємство. Надіюся на плідну співпрацю і далі, якщо виникнуть якісь нагальні питання, будемо спілкуватися у листуванні», – пишуть у міській раді.

Проте чи зможе Тернопіль не нашкодити екології та зберегти здоров’я людей? 

Коментарі вимкнені.