У Тернополі закривають заклад, який мав документи на офіс, а насправді продавав шаурму

25 червня працівники міської ради Тернополя під прицілом камер планували вручити приписи про порушення “Таверні” на Валовій, яка торгувала шаурмою. Проте поки чиновники зібралися, заклад встигли зачинити. 

“Жертвою” облави чиновники обрали підпільний фаст-фуд у центрі – на Валовій. Йому працівники санепідемстанції, управління муніципальної поліції, управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів мали вручити припис щодо незаконної торгівлі.

Однак закликавши на облаву журналістів, самі борці із “піратською шаурмою” прийшли із 45-хвилинним запізненням. До того часу працівники встигли поспішно закрити заклад. Тож демонстративно повоювати муніципалам так і не вийшло.

– Заклад тут працює без необхідних дозвільних документів, – каже начальник управління муніципальної поліції Сергій Волков. – Мешканці скаржаться, що звідси постійно димить. Відвідувачі, які сюди у двір сходяться — шумлять, матюкаються. Тобто заважають жити мешканцям будинку.

За словами поліціянта, подібні скарги надходили далеко не один рік. Адже фаст-фуд працює ще з 2011-го. Так у 2013-му, як каже Волков, точку продажу шаурми прикрила санстанція. Але ненадовго. Тож остаточно позбутися неліцензійної шаурми взявся навіть Сергій Надал.

– Цьогоріч за розпорядженням мера ми поновили матеріали щодо заборони діяльності цього закладу, – продовжує Сергій Волков. – Це приміщення взагалі зареєстроване під офіс. Жодних відповідних документів, як для закладу громадського харчування у них немає.

Тож, мовляв, санстанція дала згоду на винесення припису керівникам “підпільної шаурми” про припинення їхньої діяльності. А муніципали, власне, і мали 25 червня передати цей припис працівникам фаст-фуду. Утім, попри свій же анонс, зробити це не поспішали – зважаючи на чимале запізнення.

– Цей заклад розпочав свою роботу ще у 2011-му. Працював у неправовому руслі. Ми виносили постанови про припинення його роботи. Заклад тимчасово припиняв роботу, але потім знову поновляв, – скаржиться Ольга Пеляк. Назвалася працівницею управління Держсанепідслужби України в Тернопільській області. – Але наша служба може лише накласти штрафні санкції. Це – від 102 до 4025 грн на посадову особу.

Врешті, у мерії вирішили просто закрити прохід до неслухняних виробників шаурми.

– Комісія вирішила задовольнити скарги мешканців та встановити браму під аркою, яка веде до фаст-фуду, – наголошує Сергій Волков. – Її встановлять комунальники.

20 хвилин 

Коментарі вимкнені.