У новій кімнатці волотерки Майдану Лізи Шапошнік ще немає ремонту, меблів та речей побутового вжитку

24 червня “Погляд” зустрів біля міської ради відому волонтерку київського Майдану Лізу Шапошнік. Вона переїхала на постійне місце проживання до Тернополя і зараз вирішує питання з житлом. 

Ліза розповіла, що повертається з міської ради, де щойно відбулося засідання комісії щодо виділення їй невеличкої кімнатки. Домовилися на тимчасовий договір на один рік. Наступного дня мали йти вибирати з двох кімнат.

Як повідомив наступного дня “Правий сектор Тернопільщини”, Ліза отримала комунальне житло на 18 квадратних метрів. Але таке рішення було прийняте, як виключення.

Як розповіла Ліза Шапошнік журналістам, в першу чергу в кімнаті потрібно побілити стіни та встановити розетки. Окрім цього, в жахливому стані підлога. Тому потрібні коврики або лінолеум.

“Кімната сподобалась. Це тимчасове житло, яке дали мені на рік. Кажуть, що треба прожити в Тернополі три роки, а потім стояти в черзі, щоб отримати постійне місце проживання тут. Але по закону, я маю право без черги по здоров’ю і по ситуації, яка є в Україні, отримати постійне місце проживання в Тернополі”, – каже Ліза.

Окрім косметичного ремонту і встановлення розеток, для облаштування кімнати Лізі потрібна також мікрохвильова піч, електронний чайник, меблі (ліжко, тумбочка, шафа, крісла, стіл) посуд та інші побутові речі.

Коментарі вимкнені.