У Тернополі завтра неймовірні змагання… на столі

20 червня о 18.00 в Тернополі пройдуть захоплючі змагання з тейбл-болдерінгу (Boulder Table). Оганізовують їх з нагоди відкриття у Тернополі популярного магазину туристичного спорядження Gorgany.com.

Boulder Table контест – це захоплююча гра, спортивне  випробування та ефективне тренування. Усі дії відбуваються з допомогою… стола. Організатори гарантують масу позитивних емоцій та незабутніх вражень. Проте попереджають – для проходження завдання знадобляться фізична сила, хороша техніка і координація.

Змагання пройдуть 20 червня, о 18.00 за адресою вул. Богдана Хмельницького, 9а. Проте за два дні до змагань бажаючі будуть тренуватися.

Переможці оримають – цінні призи: рюкзак Osprey Exos 46, кросівки Salewa Capsico.

Також буде проведено розіграш цікавих призів серед перших покупців магазину.

Довідка “Завдання Boulder Table”

1 Раунд (Мале коло)

Щоб пройти перший етап випробування потрібно зробити щонайменше один оберт довкола сторін столу (по ширині). Повний оберт вважається зробленим, якщо учасник стартує з верху столу, спускається під нього і повертається на верх, не торкаючись землі. Одне коло оцінюється в 20 балів.

2 Раунд (Велике коло)

На другому етапі учаснику потрібно пройти коло від краю до краю столу (по довжині). Повний оберт вважається зробленим, якщо учасник стартує з верху столу, спускається під нього і повертається на верх, не торкаючись землі. Одне коло в цьому раунді оцінюється в 300 балів.

Завдання: отримати якомога більше балів за 2 хвилини.

Коментарі вимкнені.