У Тернополі зупинились маршрутки – хто винен?

Сьогодні ранок у Тернополі розпочався із страйку маршруток. Та на маршрути дали більше тролейбусів. Це поки не рятує ситуації. Десятки людей на зупинках, багато з них вирушили на роботу пішки. Приємно спостерігати, що чимало автомобілів підбирають тернополян на зупинках. Також активніше розпочала працювати служба таксі.

 • Тернопіль пустий, без маршруток. Їхати по місту красота одна . Людей по зупинках море. Тролейбуси переповнені, – пише у мережі Фейсбук Віталій Коваль.

Чимало тернополян вважають, що за цією ситуацією стоять певні прізвищі, які працюють на вулиці Листопадова.

 • Якщо без жартів, то це Надал виконав свою погрозу і зовсім не смішно! Пора забирати його від кормушки! Що це за знущання над людьми? Обнаглів до краю!!- вважає Олена Кузима.

Нагадаємо, з 1 листопада рішенням виконкому міської ради була піднята оплата за проїзд у маршрутному транспорті майже у два рази. Тернополяни не стерпіли і влаштували маршрутний майдан. Вчора міський голова Сергій Надал скасував рішення, але попередив “маршрутки зупиняться”, що сьогодні і сталося.

У зв’язку із страйком маршруток тернопільський активіст Олег Синовець пропонує план дій від сьогодні:

1. всі хто їде власним автомобілем – підбирайте на зупинках людей (+1 до карми);
2. всі хто може ходити пішки, або їздити на велосипеді – робіть це (+1 до здоров’я);
3. пенсіонерам бажано утриматися від поїздок на тролейбусах в час пік (+1 поваги).

-1 thoughts on “У Тернополі зупинились маршрутки – хто винен?

 • 15:17 | 6.11.2018 о 15:17
  Permalink

  Власники маршруток обнагліли берегів не бачать.це сипаратюги які думають тільки за свій карман . Я займаюсь перевезенням година по місту бусом коштує 200 -250гр а маршрутка по 5 грн виходить ті самі гроші приблизно не меньше з відки ціна 9гр ви суки зажралися не має кому вас піздити ви протестуєте проти народу.ви не українці ви москалі хапуги кончені .Вам не довго лишилося .Слава нації . Смерть ворогам

  • 16:09 | 7.11.2018 о 16:09
   Permalink

   Приберіть цих паскуд з міст України! Реально заїбали ці скоти.

Коментарі вимкнені.