На Тернопільщині чоловік, який не платив дітям аліментів, змушений тепер працювати зі сміттям

На обліку Теребовлянського районного сектору  “Центр пробації” перебуває порушник В., який заборгував своїм двом дітям 97 546 гривень аліментів, у зв’язку із цим до нього застосовано адміністративне стягнення у виді 120 годин суспільно корисних робіт, призначених судом.
На відміну від громадських, суспільно корисні роботи оплачувані. Кошти, отримані боржником за виконання такої роботи, автоматично перераховуються на відповідний рахунок відділу державної виконавчої служби для подальшого погашення аліментної заборгованості. Виконання стягнення у вигляді суспільно корисних робіт здійснюється шляхом залучення порушників до суспільно корисної праці, вид якої та перелік об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи, визначається відповідним органом місцевого самоврядування. Строк стягнення у вигляді суспільно корисних робіт обчислюється в годинах, протягом яких порушник виконує визначену суспільно корисну працю. Суспільно корисні роботи виконуються не більше восьми годин на день, неповнолітніми – двох годин на день.
02 листопада 2018 року працівником Теребовлянського районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області Марією Горобець здійснено перевірку відбування порушником В. адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт на території ПП “Катруб”, яке розташоване в селищі міського типу Микулинці, що у Теребовлянському районі та входить до затвердженого переліку об’єктів для виконання зазначеного виду адміністративного стягнення.
Під час здійснення перевірки останній здійснював сортування поліетиленових відходів, працював згідно затвердженого графіку виходу на роботу. Зауважень щодо відбування порушником адміністративного стягнення від керівництва не поступило.
У ході перевірки з порушником проведено бесіду профілактичного характеру щодо дотримання трудової дисципліни, недопущення появи на роботі в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, а також щодо ухилення від суспільно корисних робіт, що тягне за собою адміністративний арешт строком до 10 діб, а у випадку злісного ухилення від суспільно корисних робіт – кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до двох років. За результатами перевірки складено відповідний акт.
Крім того, з керівництвом ПП “Катруб” проведено бесіду з приводу своєчасного надання інформації у разі ухилення порушником від відбування адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт.

Коментарі вимкнені.