Учнів тернопільських шкіл перевірили на знання історії України

27 червня у Тернопільській міській бібліотеці № 3 для дітей провели годину права під назвою «Жити за Основним законом». Захід приурочений до 16 річниці з часу прийняття Конституції України. Бібліотекар читального залу Олена Синиця повернула дітей у минуле нашого краю. Розповідь торкалась таких епох, як Княжа доба, Козацька доба, часи УНР. Діти мали змогу перевірити свої знання з історії у формі вікторини. Крім того, бібліотекар ознайомила юних читачів із правовою літературою. Сюди входили Конституція України, Основи правознавства, Конституційно-правовий кодекс, Символи Батьківщини, Конвенція ООН про права дитини.

Діти показали хороші знання з історії України. Учень Тернопільської ЗОШ № 17 Дмитро Гаврилюк зазначив, що День Конституції вважає важливим святом для кожного українця.

–        Ми повинні знати і пам’ятати такі визначні події нашої історії. На цій зустрічі багато нагадав про становлення нашої держави. Хочеться не залишатись осторонь того, що відбувається в країні, а бути активним і свідомим громадянином, – розповідає Дмитро.

Олена Синиця зауважила, що на Західній Україні діти ростуть свідомими патріотами.

–        У школах, в бібліотеках проводиться багато заходів для формування активної громадянської позиції дітей. Сьогоднішня зустріч – один із таких прикладів. Діти мають знати, що живуть на Україні, що це найрідніша земля, знати закони та права, які діють у державі. Вікторина показала, що учні добре орієнтуються в історії України, а патріотизм у них в крові ще змалечку.

Оксана Бучко, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.