“Україна” відкрила сезон навчання в Тернополі веселою “родзинкою” (фото)

Працівники Тернопільського коледжу Університету «Україна» поділилися з “Поглядом” емоціями з відкриття сезону навчання. Розповіли про свято Першого дзвоника – як відбулася зустріч студентів та викладачів після канікул, творчі номери студентів, спогади про минулі подорожі та мрії про цікавий та плідний новий навчальний рік.

Ведучими заходу стали студенти коледжу Тетяна Козачишин та Василь Собчук, які були його окрасою, адже виконуючи роль наших провідників від одного етапу свята до іншого, постійно перебували на очах у глядачів та разом з ними переживали найбільш цікаві та емоційні моменти.

Радували глядачів талановиті та красиві студентки Тернопільського коледжу Університету «Україна» Уляна Антонюк та Віра Дзюба, які виконали пісні «Мій ангел», «А на Україні розквітають сади», «Назустріч долі», «Мамо», мелодії та слова яких зігріли серця багатьох глядачів, налаштувавши на романтичний лад.

Для студентів-першокурсників відбулося представлення викладачів, присутніх на святі, адже кожен викладач Тернопільського коледжу – це фанат та професіонал своєї справи, який передає свої знання та життєвий досвід студентам.

Родзинкою свята був проектор зі слайдами, кожен з яких був присвячений окремому студенту: його фото та крилатий вислів, афоризм, який є актуальним для нього чи для неї на даному етапі життя. Глядачі зустрічали презентацію гучними оплесками та сміхом, адже, дійсно цікавим є побачити себе на екрані перед цілою залою глядачів, тим більше, що для самих героїв слайдів це було сюрпризом.

Автором та реалізатором таких цікавих, оригінальних ідей стала Олеся Василівна Андрійчук, заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського коледжу Університету «Україна».

На завершення святкової зустрічі прозвучав гімн Тернопільського коледжу Університету «Україна», який заспівали студенти разом із викладачами, тим самим бажаючи собі та один одному результативного, цікавого навчального року, правильного цілепокладання та активного саморозвитку.

Фото і текст Ірина Скоробогата

Коментарі вимкнені.