В апеляційному суді Тернополя відкрилась виставка “Зродились ми великої години”

23 серпня 2018 року з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України в апеляційному суді Тернопільської області відкрилась літературно-документальна виставка “Зродились ми великої години”, – повідомляє прес-служба апеляційного суду Тернопільської області.
Чільне місце в експозиції займає державний прапор України, військова форма та бронежилет безпосереднього учасника Антитерористичної операції на Сході країни, помічника судді апеляційного суду Тернопільської області, молодшого сержанта Збройних сил України Олександра Сидорка. Із 2 лютого 2015-го по 7 квітня 2016 року у складі 54-тої окремої механізованої бригади (54 ОМБр) він брав участь у військових діях на території Донецької та Луганської областей. Також на виставці представлено РПГ-22 (або “Муха”, як військовослужбовці ласкаво охрестили протитанкову гранату) та фотографії бійців 54-ої ОМБр, декого з яких вже немає в живих, зазначив Олександр Сидорко.
Про тернистий шлях здобуття Україною своєї соборності та незалежності висвітлює підбірка наукової, науково-популярної літератури та публіцистики з фондів Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки (куратор — головний бібліотекар відділу міського абонементу ТОУНБ Оксана Говенко).
Відвідувачів виставки зацікавила книга українського режисера Олега Сенцова “Купіть книгу — вона смішна”, збірки “Держава і цивілізація в історії України”, “100 видатних імен України” та про героїв Крут, роман в оповіданнях Євгена Положія “Іловайськ” та історичне дослідження професора Сергія Сергійчука “Українські державники: Андрей Шептицький”.

 

Коментарі вимкнені.