На Тернопільському Євромайдані оселили живий символ Різдва (відео, фото)

Ягняток, які народилися минулоріч в шопці прямісінько на Театральному майдані називали символом Різдва. Нині ж їх знову оселили в стаєнці біля декоративного дитятка Ісуса на майдані. 

Тернополяни різними способами намагаються виманити овечок із їхньої тимчасової оселі: простягають їм сіно, прицьмокують як песикам, звертаються до них, просять, закликають, навіть лякають гучними вигуками.

У драматичному театрі в ці дні якраз тривають різдвяні святкові вистави. Тому по їх закінченні діти масово підходять до шопки подивитися на живих свійських звірят та фотогафуватися на фоні шопки.

А от молоді тернополяни, які 26 грудня близько десяти хвилин намагалися зазняти чорного баранчика на мобільний телефон спробували навіть вивести свою теорію походження тваринок. Зокрема, припускали, що цей “хлопчик”, який тут мешкає у сусідстві двох білих овець – насправді належить до якогось із видів гірських баранів. Адже у нього, на відміну від кучерявих “родичок” є цікаві ріжки.

Шопка з живими овечками – єдина прикраса Театрального майдану. Адже ялинки тут цьогоріч не буде. Вперше живу зелену красуню прикрасили на майдані Волі, біля пам’ятника Д.Галицькому. Театральний майдан же повністю належить оргкомітету Євромайдану для проведення тут заходів, що стосуються політичної стуації в країні.

Ось таким маленьким було минулоріч чорненьке ягнятко, яке народилося в шопці на майдані

Ось таким великим баранчиком стало ягнятко, що народилося в шопці минулоріч

      

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.