В парку Національного відродження новий будівельний скандал

В парку Національного відродження громадськість зупинила будівельні роботи. З таким повідомленням звернулися до “Погляду” читачі близько 12.00. 

Ми зв’язалися із представницею громадсього об’єднання “Воля” Наталією Кузь, яка перебуває на місці конфлікту. Вона розповіла, що мешканці прилеглих будинків, які зранку займаються спортом в парку Національного відродження або вигулюють домашніх улюбленців, повідомили, що ні світ ні зоря на загороджений майданчик в парку, позаду заправки “ОККО” приїхала будівельна техніка. Розпочалися роботи, зокрема – викопування котловану.

– На паркані ми знайшли інформацію, що тут “Тернопільбудінвестзамовник” планує звести готель із закладом громадського харчування та маленький дитмайданчик. Проте громада: мешканці та громадські активісти не дали техніці працювати. На місце приїхали правоохоронці та взяли документи забудівника на вивчення.

Пані Наталя розповіла, що тернополяни також переглядали документи робітників, проте вони за її словами, незрозумілого характеру.

– Колись на цьому місці був танцмайданчик. Зараз же – будівництво за згоди мерії без відома громади.

Станом на 12.40 будівельна техніка звідси поїхала, а громадськість на місці вибудовує подальші плани. Але твердо переконана, що будувати тут нічого не можна.

На прес-конференції начальника управління містобудування, архітектури та кадастру Василя Бесаги, 29 квітня зранку в міській раді, чиновник повідомив, що на тому місці й дійсно буде готель із закладом харчування.

“Погляд” телефонував у фірму “Тернопільбудінвестзамовник”, проте нам відповіли, що наразі власника немає. Ми залишили свої координати секретарю і готові висвітлити позицію забудовника.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”, 097-9-643-843

 

-1 thoughts on “В парку Національного відродження новий будівельний скандал

 • 13:57 | 29.04.2014 о 13:57
  Permalink

  там же ж була бичарня, пиячки пили, тепер може окультурять, буде цивілізовано. Просто людям жаба зсередини згизе

  • 15:02 | 29.04.2014 о 15:02
   Permalink

   Ой Рома, Рома… Щось ти Надалу і його оборудкам під всіма статтями деферамби виспівуєш. Ти часом не Надалова жаба, цивілізований ти наш?

 • 14:10 | 29.04.2014 о 14:10
  Permalink

  шо, знову за парки взялись??

  • 22:16 | 29.04.2014 о 22:16
   Permalink

   Може в парках і є проблеми. Але в цьому місці дійсно добре впишеться готель. Там закинутий асфальтований майданчик. Жодного дерева дійсно немає потреби вирубувати.

 • 18:46 | 29.04.2014 о 18:46
  Permalink

  Коли вже Надал і його кліка землею і доларами нажеруться? Скоро в Тернополі не залшиться жодного місця для людей. Хтозна, що там ще у планах Надала? Скільки можна ресторанів будувати в час економічної кризи? Доріг і вулиць латати нема за що. Будинків ремонтувати нема за що. Лікарні в жалюгідному стані. Люди бідніють. Роботи нема. На одне місце – 50 чоловік. А готель і ресторан вкрай необхідний Тернополю. Ще судитимуть Надала за це все. А народ, як взлоститься, то тих забудовників паршивою мітлою гнати буде. Вони – місцеві олігархи, мільйонери, якікрадуть в громади все, що під рукою.

 • 22:18 | 29.04.2014 о 22:18
  Permalink

  це не парк. це звичайна заасфальтована земельна ділянка, як і яка небудь інша. дивіться та вивчайте документи. тоді не буде часу скандалити.

  • 22:55 | 29.04.2014 о 22:55
   Permalink

   “Какой ты, на фиг, юрист?” Документи ліпили, напевне, Гладкий, Кібляр і інші відомі “юристи” в нашій міськраді.

Коментарі вимкнені.