В тернопільській церкві відбувався зв’язок з небом

24 листопада діти і молодь церкви Архистратига Михаїла, що на БАМі, провели святковий концерт на честь ювілею парафії. “Родзинкою “став формат заходу: виступи відбувалися начебто в прямому ефірі телебачення. Ведучі ефіру мали навіть прямий репортаж кореспондента «з неба». Глядачів у актовому залі церкви було стільки, що не всім вистачило місця сісти.

Дві учасниці Маріїнської дружини сиділи на сцені за столом і вели репортаж про свято Михаїла на парафії. Спочатку вони зв’язалися із спеціальним кореспондентом Діаною, котра перебувала «на небі» і розповіла, що бачить ангелів. Запропонувала ведучим та глядачам самим поглянути на них. Вона начебто навела камеру і всі гості змогли побачити школярів у білих шатах, з крилами за спиною. Діти розповіли, що бачать з-за хмар, як у церкві Михаїла чемні дітки відзначають свято головного ангела – Архангела Михаїла. З «глядачами» ангели спілкувалися у віршованій формі.

Згодом ведучі запросили до імпровізованої студії малечу з Ангельського братства. Дітки у вишиванках танцювали і співали пісню «Боже, дякую тобі».

Виступала також і молодь парафії, котра співає у церковному хорі, грає у тутешній групі прослави та відвідує зібрання молодіжної спільноти «Ковчег» у церкві Михаїла.

Завершився концерт святковим частуванням.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.