В Тернополі розпочалась футбольна весна

На Тернопільщину завітала футбольна весна. І не просто так собі прийшла, а залетіла, вихором закрутивши голови місцевих фанів. Ще вчора ми насолоджувались феєрією голів київських динамівців та «валідольною» перемогою дніпрян. А сьогодні тернопільські вболівальники прийшли на міський стадіон з надією на перемогу «городян» над колегами з м. Миколаєва.

Після скромного рахунку 1:0, після першого тайму, на голови фанів посипався потік голів у ворота гостей: два від новачка «Тернополя» Ігоря Кушецького та автогол від гостей.

Звичайно було б найкраще, якби наша «сухопутна» команда перемогла насухо, але наприкінці матчу «морячки» зуміли розмочити рахунок, забивши за 8 хвилин два м’ячі.

Отож з рахунком 4:2 наша команда перемагає суперника та закріплюється на четвертій сходинці турнірної таблиці.