У ТНЕУ – новий партнер

Делегація ТНЕУ відвідала Люблінський католицький університет імені Івана Павла ІІ (Республіка Польща) з метою участі в Міжнародній науково-практичній конференції «15 років місцевого самоврядування в Польщі на повітовому та воєводському рівнях: досвід і перспективи».

 

До складу делегації увійшли: проректор з науково-педагогічної роботи, д.е.н., професор Богдан Луців; завідувач кафедри державного і муніципального управління ТНЕУ, д.е.н., професор Алла Мельник; професор кафедри державного і муніципального управління, д.е.н. Григорій Монастирський; доцент кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу, к.е.н. Юлія Мельник; здобувач кафедри обліку і виробничій сфері Тетяна Монастирська.

 

У рамках візиту відбулася урочиста церемонія підписання меморандуму порозуміння між Тернопільським національним економічним університетом та Люблінським католицьким університетом імені Івана Павла ІІ. Науковці ТНЕУ зустрілися з керівництвом Люблінського католицького університету імені Івана Павла ІІ, зокрема ректором Антоні Дембінським, проректором з промоції та міжнародного співробітництва професором Євою Агнешкою Леккою-Ковалік, директором інституту політичних наук та міжнародних відносин Станіславом Вуйціком. Під час зустрічі розглянуто можливість спільної участі ТНЕУ та Люблінського католицького університету імені Івана Павла ІІ у міжнародних проектах, що фінансуються ЄС.

 

Змістовними та актуальними були наукові доповіді представників української делегації, зокрема професор Богдан Луців представив доповідь «Кластерний підхід до розвитку туристично-рекреаційної сфери регіону як чинник посилення економічного потенціалу місцевого самоврядування». Професор Алла Мельник акцентувала увагу на питаннях публічно-приватного партнерства в системі механізмів управління регіональним та локальним розвитком. Професор кафедри державного і муніципального управління Григорій Монастирський виголосив доповідь «Підходи до реформування місцевого самоврядування на регіональному рівні в Україні». Доцент Юлія Мельник зупинилася на проблемах формування та інституційної підтримки арт-ринків європейських міст. Здобувач Тетяна Монастирська презентувала результати дослідження на тему «Модернізація організаційно-аналітичного забезпечення обслуговування житлового фонду: польський досвід та Україна». Усім доповідачам вручено міжнародні сертифікати та запорошено до публікації у монографії за матеріалами конференції англійською мовою, видання якої передбачене до кінця 2013 року.

 

В рамках культурної програми члени української делегації мали можливість ознайомитися з історичними пам’ятками міст Любліна та Казімєжа Дольного.

-1 thoughts on “У ТНЕУ – новий партнер

  • 08:01 | 18.06.2013 о 08:01
    Permalink

    А викладачі в той час вже який день чекають зарплату, в той час коли інші вузи Тернополя отримали аванс вчасно…

Коментарі вимкнені.