В.Хоптян відвоював владу на Тернопільщині, а допоміг суддя А.Жук

Валентин Хоптян годинникНещодавно тернопільська обласна рада висловила недовіру голові ОДА Валентину Хоптяну. Тоді за це проголосували 62 депутата.

Свита голови ОДА уже подала документи до суду, щоб визнати це рішення не законним. Суд мав відбутись ще 9 грудня, але його перенесли на 12 число. Отож Тернопільський окружний адміністративний суд  справу про скасування рішення облради про недовіру Валентину Хоптяну мав розглядати завтра о 10.

Але… Тернопільський окружний адміністративний суд зупинив дію рішення сорок восьмої сесії Тернопільської обласної ради п`ятого скликання “Про недовіру голові Тернопільської обласної державної адміністрації Валентину Хоптяну” від 6.12.2013 року до вирішення справи по суті, – повідомляє сайт ОДА.

Відповідну ухвалу зачитав 10 грудня головуючий суддя Тернопільського окружного адміністративного суду А. Жук.

Позивач звернувся з адміністративним позовом про визнання протиправними дій Тернопільської обласної ради про включення до порядку денного пленарного засідання сесії облради питання про недовіру голові Тернопільської ОДА та голосування з цих питань.

Крім цього, позивач просив забезпечити позов шляхом зупинення дії рішення сесії Тернопільської обласної ради від 6.12.13р. “Про недовіру голові Тернопільської обласної державної адміністрації”.

В обгрунтуванні клопотання йдеться про протиправність рішення сесії облради, оскільки воно підриває ділову репутацію та авторитет голови облдержадміністрації, як гаранта забезпечення виконання Законів України, законності та правопорядку в області.

-1 thoughts on “В.Хоптян відвоював владу на Тернопільщині, а допоміг суддя А.Жук

  • 11:50 | 12.12.2013 о 11:50
    Permalink

    та його треба за прогули було звільнити! що це за чиновник – голова ОДА – який не виходить на роботу протягом кількох днів (буцім-то він у Києві), і в якого мобільний в цей час ПОЗА ЗОНОЮ…??????Переховувався в дружини під спідницею?

Коментарі вимкнені.