Весь клас Великовiркiвської школи планував поступити в один ВУЗ

Випускниця Великовiркiвської загальноосвiтньої школи 11-Б клас Лілія Шиманська розповіла про особливий день – свій випускний.

“І ось нарешті день випуску,  день якого всі чекали з нетерпінням. Всі приїхали в ресторан такі гарні, нарядні, а головне щасливі. І тут почалось… безкінечні тости, спогади, фотосесії і танці до упаду. Не встигли оглянутись, як вже почало світати і ми разом пішли зустрічати сонце. Не зважаючи на холод й туман, ми змогли дочекатись сходу сонечка, який так радо нас вітав. Згадували, як ще на початку навчального року ми захотіли всім класом поступити в один Вищий Навчальний Заклад, щоб і там ми були разом, – розповідає дівчина. 

Найулюбленiша вчителька Лілі – Радик Галина Михайлiвна.

“Буде не вистачати  вчителів, однокласників. А особливо: Бойко Соломiї – найкраща людина зi всiх, дуже щира i добра; Пiх Колі- дуже позитивний хлопець, з ним дуже весело; Демчука Андрiя – хороший друг, який вмiє пiдтримати”, – ділиться емоціями дівчина. “Не знаю, що нас чекає далі в майбутньому, але я знаю точно, що ніколи не забуду наш клас. Моїх, вже таких рідних однокласників”

На святі школярі нічого один одному не обіцяли, але будуть пiдтримувати стосунки, бо стали найкращими друзями.

Сумно, що з 1 вересня не зустpiнусь з однокласниками на шкiльному подвip’ï, не сядемо в одному класi. Дуже сумуватиму, – розповідає Ліля.

Коментарі вимкнені.