Винуватців свята вітали у Байковецькій громаді

Щороку 7 грудня – особливий день в українському державному календарі –День місцевого самоврядування.

Це професійне свято для тих, хто пов’язав свій трудовий шлях з нелегкою діяльністю, тих, хто ухвалює важливі рішення на місцевому рівні та допомагає їх реалізовувати у конкретних проектах, це свято професіоналів та ентузіастів, всіх тих, кому громадяни довіряють свою долю, на кого покладають надії на покращення життя, відстоювання і захист своїх інтересів.

Урочистості до Дня місцевого самоврядування відбулися 7 грудня в залі засідань БК с. Байківці.

Привітали винуватців свята сільський голова Анатолій Кулик, перший заступник сільського голови Микола Дума, заступник сільського голови Віктор Пулька.

Після всіх приємних слів, кращим із кращих, тим, хто наполегливо і добросовісно ставиться до виконання своїх обов’язків, оправдовуючи довіру громадян, працюючи в ім’я розвитку України було вручено Почесні грамоти і подяки за значний внесок у розвиток місцевого самоврядування, територіальної громади, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Також за вагомий особистий внесок у розвиток Байковецької громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування було нагороджено Янкевич Наталію Володимирівну, директора сільськогосподарського ТзОВ «Дружба», почесним знаком – орденом «За заслуги перед Байковецькою громадою.

Святковий настрій всім присутнім додали аматорські колективи громади. Усе урочисте дійство було обрамлене неймовірними піснями та сценками.

  

  

  

 


Джерело: сайт Байковецької громади

Коментарі вимкнені.