Вітаючи тернопільських медиків Хоптян обіцяв, а Кайда кланявся

Уже сьогодні, у неділю, усі лікарі та медсестри піднімуть келихи із шампанським за ваше та своє міцне здоров’я, за власне професійне свято – День медика. А от сьогодні, з нагоди прийдешнього свята в обласному драматичному театрі відбулося урочисте зібрання.

Привітати медичних працівників, зібраних у залі, навідались голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, голова обласної ради Олексій Кайда та заступник міського голови Леонід Бицюра.

Першим до слова запросили Валентина Хоптяна, котрий перетворив вітання на власну передвиборчу кампанію. Більш ніж сорок хвилин він змушував аудиторію позіхати та знервовано позирати на годинник, коментуючи усе, що “зробив” чи збирається зробити в області та відверто уникаючи медичних проблем.

Знервувалась не лишень аудиторія, але й Олексій Кайда. Своє вітання він розпочав із слів:” Я не обіцятиму Вам зараз повітряних замків, а просто хочу привітати зі святом”. Ця фраза викликала настільки схвальний шквал оплесків, що голова обласної ради аж вклонився.

Опісля вітань відбулось вручення почесних відзнак та грамот, фуршет. Ректор Тернопільського державного медичного університеті ім. Горбачевського Леонід Ковальчук перед прийомом їжі, ні, не змусив молитись, а попередив, що стіл для медиків накрив Валентин Хоптян.

Ірина Вихрущ

Коментарі вимкнені.