Вуличний баскетбол зіграють у Тернополі

8 липня на літньому майданчику тернопільської школи №14 відбудуться змагання зі стрітболу — вуличного баскетболу — Streetball Ternopil 3 on 3. Розпочнуться вони о 10.00.

— З’явилося бажання провести турнір зі стрітболу для людей, які люблять цю гру, і постаратись проводити ці змагання хоча б 6-8 раз на рік, а то і більше, — продовжує Сергій Грабовенко. — Для участі потрібно любити цю гру, хоча б трішки вміти грати, адже головне участь, а не перемога. Буде дві вікові групи — до 18 років та старші 18-ти.

Існуватиме й обмеження. У команді повинен бути лише один професійний баскетболіст, тобто гравець, який у минулорічних чемпіонатах України грав чи був заявлений. Команди повинні складатися з 4-х чоловік — троє на майданчику та один у запасі.

Гратимуть за системою 3 на 3 до 16 очок, або 15 хвилин “брудного” часу. Також будуть проводити додаткові конкурси “снайперів” (трьохочкові кидки) і Slum-dunk. Організатори обіцяють шоу-програму у вигляді музики ( DJ ANDREW LIGHT ) і танців ( PJ group ELTIME ), а також конкурси для глядачів!

— Оскільки ці змагання проводяться без спонсора, то вирішили зробити вступ 30 гривень з гравця — всі гроші сумуються і діляться між переможцями, — зазначив Сергій Грабовенко «Спорту Тернопільщини». — Також за рахунок цих коштів будуть закуплені медалі та, можливо, кубок. Отже, переможці мають шанс не тільки повернути свої гроші, а й помножити їх на 10, а то і більше разів. Запрошуємо всіх охочих прийти і подивитись на цю гарну гру та взяти участь у змаганнях.

Попередню заявку для участі можна зробити вконтакті vk.com/id10757741 у приват, чи на електронну пошту wazapsirko@ukr.net.

Коментарі вимкнені.