Вузькі спеціалісти оглядатимуть дітей у Тернопільській міській дитячій лікарні (Графік)

Прийом вузькими спеціалістами дітей тернополян за винятком профілактичних оглядів здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти дитини.

Комунальне некомерційне підприємство «Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня» розташоване за адресою: м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1а, (зупинка  «Обласна лікарня», проспект С. Бандери).

Графік прийому вузькими спеціалістами з 18.03.2019р. до 22.03.2019р.

  П. І. Б. понеділок вівторок середа четвер п’ятниця
Зав. відділен. 508 Гомза І.М. 08.30-15.00 08.30-15.00 стаціонар

12.30-15.00

08.30-15.00 ЛКК

12.30-15.00

 

ЛОР

 

509, 501

Хабаров А.В. 13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

13.30-19.50 13.30-19.50 08.10-14.30
Котик Т.Г. п/о 17.00-20.00 п/о 08.00-11.00 д/інв.
Бондаренко Р.Л. вій сь ко ма т
Башинський В.А. ——- 08.00-12.00 ——- п/о ——-
Ласкова Г.П. декрет на від пуст ка
Качор М.С. 11.00-14.00 14.00-17.00 11.00-14.00 11.00-14.00 п/о
 
ортопед

28

Кватира О.М. п/о 14.00-17.00 п/о 14.00-17.00 08.10-11.00
Дзюбановська Н.М 08.10-14.30 п/о

11.20-14.30

13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

 
хірург

405

Дивоняк М.Д. п/о

11.20-14.30

13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

Яцух А.Б. 13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

13.30-19.50
 
уролог, 504 Мних Б.М. 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30
 
гінеколог,504 Лопатка А.М. 13.30-19.50 08.10-14.30 08.10-11.00

стаціонар

08.10-14.30 13.30-19.50
 
 

офтальмолог

503

Господарська Л.М п/о 08.10-11.00 08.10-11.00 п/о 08.10-11.00
Крекотень Т.І. 13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30 п/о

11.20-14.30

Беньковська Т. к у р си д/с № 27
Гулима І.Є. ——- ——- стаціонар 14.00-18.00 ——-
 
 

невролог

502

Коршовська М.Г. 13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

д/інв. 08.10-14.30 08.10-14.30
Ковалькевич Г.Д. 11.00-14.00 14.00-17.00 08.00-11.00 п/о д/інв.
Малиновська Н.Є. ——- ——- 08.00-12.00 14.00-18.00 ——-
Томчук Л.М. п/о

11.20-14.30

13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

д/інв. курси
Кобрин О.М. 08.00-11.00 08.00-11.00 14.00-17.00 стаціонар п/о
 
ендокринолог

ІІ поверх

Слободян Н.В. п/о

11.20-14.30

ЛКК п/о

11.20-14.30

13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

Хома Н.З. 13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

13.30-19.50 п/о

11.20-14.30

13.30-19.50
 
кардіолог,507 Дейнега Н.І. 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30
Біла О.Б. 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50
 
гастроентеролог

505

  ——- ——- ——- ——- ——-
 
алерголог, 505 Рогатинська Р.В. 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50
 
дерматолог

25

Шутурма В.Ф. 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50
Кочан О.П. 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30 13.30-19.50 08.10-14.30
 
ФГ ОГК

ІІІ п., 305 каб.

Мисаківська Н.Г. 08.00-11.00 —– 08.00-11.00 —– 08.00-11.00
Дахим І.І. —– 08.00-11.00 —– 08.00-11.00 —–
 
рентгенолог

ІІІ п., 302 каб.

Герасимчук В.В. 08.00-14.00 14.00-20.00 08.00-14.00 14.00-20.00 08.00-14.00
Макарук К.В. 14.00-20.00 09.00-15.00 14.00-20.00 09.00-15.00 14.00-20.00
 
рентген-

лаборант, ІІІ п

Мисаківська Н.Г. 11.30-14.00 14.30-19.30 11.30-14.00 14.30-19.30 11.30-14.00
Дахим І.І. 14.30-19.30 11.30-14.00 14.30-19.30 11.30-14.00 14.30-19.30
 
кабінет

функціональ-

ної

діагностики

511

Полотнянко С.З. 13.00-19.30 13.00-19.30 08.30-15.30 08.30-15.30 13.00-19.30
Остапчук Т.А. 08.10-16.30 08.10-16.30 12.30-19.50 12.30-19.50 08.10-16.30
ЕКГ 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30 08.30-19.30
ЕХО 14.30-17.00 14.30-17.00 12.00-14.30 12.00-14.30 14.30-17.00
Спірографія ——- ——- ——- ——- ——-
 
УЗД, 510 Ландяк Е.А. 08.30-15.30 08.30-15.30 08.30-15.30 12.30-19.30 08.30-15.30
 
плеоптичний

кабінет

506

Теслюк Л.З. 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00
Непріла О.С. 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00 12.18-20.00
Кульчицька Н.Б. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42
Кузів Г.В. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42
Дацишин І.І. 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42 08.00-15.42
 
логопед

 

Мочула Н.Р. 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30
Циганюк Л.Я. 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30 14.00-17.30 09.00-12.30
 
психіатр

24, 25

Сотник О.І. 13.30-18.00 09.00-13.30 09.00-13.30 13.30-18.00 09.00-13.30
Срібна І.Б. 09.00-13.30 13.30-18.00 09.00-13.30 09.00-13.30 13.00-17.30
Мурза Л.Л. 09.00-13.30 13.30-18.00 13.30-18.00 09.00-13.30 09.00-13.30
психолог, 24 Срібна І.Б. 09.00-13.30 13.30-18.00 09.00-13.30 09.00-13.30 13.00-17.30
загрузка...

Comments are closed.