Випускників та потенційних відвідувачів тернопільської школи материнства запрошують на свято

15 грудня у Тернополі святкуватимуть 10-річчя “Школи щасливого материнства св.Анни”, яка є проектом благодійного фонду “Карітас”. 

З цієї нагоди в український дім “Перемога” об 11.00 запрошують усіх випускників школи, батьків, вагітних, сім’ї, діток, усіх, хто не має змоги бути зараз на Майдані Незалежності у Києві.

В програмі заплановані безкоштовні майстер-класи для дітей і дорослих від тернопільських майстринь Лесі Скрипки, Мар’яни Філь, Марії Гадзалішин, Аніти Болдіної.

Також тиждень експонуватимуть виставку авторських робіт фотографа Ярослава Дзюня: “Щастя неможливо купити. Його можна тільки народити!”.

Усіх присутніх пригостять солодощами та звеселять веселою концертною програмою (поезії та ессе про материнство та батьківство, доповідь про можливості роботи з кризовими вагітностями за допомогою Ресурних фото-карт ” Дива небесні” від психотерапевта Марії Хомів) у супроводі музичного колективу “Ларінель”.

Керівники “Школи щасливого материнства св.Анни” люб’язно запрошують усіх, кого обставини змушують переживати революцію вдома, відсвяткувати річницю разом, та відволіктися від напружених думок про політичну ситуацію в країні, поки наші родичі, сусіди, близькі, відстоюють наші права у Києві.

 

Генеральні партнери свята:
-Майстерня свята «Милана»
-Видавництво «Школярик»
-«Кімберлі – Кларк Україна»
Основні партнери:
-інтернет магазин «Sapone» (основи для мила, шампунів, косметики)
-майстриня Марія Гадзалішин
Ексклюзивні партнери:
-Кондитерська майстерня «Насолода Смаку»
-ресторан «Шоколад»
Гостинний партнер: Український дім Перемога

Коментарі вимкнені.