Випускники тернопільської школи №3 масово обирають фах юриста

Випускники Тернопільської загальноосвітньої школи №3 масово обирають для вивчення у вузах юриспруденцію. Отож, знайомтеся — можливо, саме вони захищатимуть колись Ваші права:)

Муха Христина, випускниця ЗОШ І-ІІІ ст. №3: “Про літній відпочинок думати ще рано. Попереду – два іспити зі ЗНО з історії та англійської мови. Документи на вступ подаватиму в Київ, Тернопіль та Чернівці. Освоюватиму фах юриста. Останній рік у школі був тяжким – уроки, репетитори, самоосвіта, які стали причиною багатьох недоспаних ночей. Тож улітку планую, насамперед, виспатися (усміхається – ред.)”.

Наталя Муравська,випускниця школи №3 м. Тернопіль: “Здам два іспити на зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови та історії України – тоді для мене і почнеться повноцінне літо. Можливо, перед вступом в університет вдасться виїхати кудись з Тернополя на відпочинок, на море або в гори. Сподіваюся вивчати юриспруденцію у столичному університеті”.

Анастасія Шимків, випускниця Тернопільської школи №3: “Перший іспит з української мови на ЗНО був надзвичайно складним, але ми подолали всі бар’єри – я набрала 187 балів, а в нашому класі менше, ніж 170 балів ніхто не набрав. Одна моя однокласниця набрала навіть 199,5 балів! Як і багато моїх однокласників, планую вивчати правознавство. Документи подаватиму в Одеський, Київський, Чернівецький вузи. Хоч й дуже люблю Тернопіль, вивчати юриспруденцію тут не буду — не бачу перспективи. Однак, якби обрала медицину, то залишилася б у Файному, звісно”.

Ірена Кропива.

Фото автора.

-1 thoughts on “Випускники тернопільської школи №3 масово обирають фах юриста

  • 08:54 | 31.05.2015 о 08:54
    Permalink

    Хулі, в 3-ій школі Файного міста прості люди не навчаються (надто дорого). Відпочинок, фах юриста, тралі-валі, все как в лучших домах Парижа. Тільки, наївні ви діти, юристів (і не тільки їх) до вас наклепали з надлишком, тому, навряд чи будете затребувані. Краще подумали б про щось реальніше та потрібніше. А про саму школу скажу просто: навчання у 3-ій школі стало б причиною у неприйнятті мною на роботу найманого працівника. Так же само, як з випусниками ТАНГУ (ТНЕУ) – ніхто не хоче їх на роботу, бо знають ЯК у тому закладі навчаються…

Коментарі вимкнені.