Петро Порошенко завітав до родини Мерзлікіних у Тернополі (фото)

Сьогодні під час візиту у Тернопіль Президент України Петро Порошенко завітав на новосілля до родини Мерзлікіних. Це вже вдруге Гарант відвідує цю родину.

  • Я мрію, щоб кожен український герой мав таку квартиру.Заїхав сьогодні на новосілля до родини Мерзлікіних у Тернополі. Майор 24-ї окремої механізованої бригади Дмитро Мерзлікін 11 липня 2014 року, внаслідок обстрілу Градами з території Росії, отримав важкі поранення в районі Зеленопілля на Луганщині. Переніс 38 важких операцій. Зараз повернувся до Збройних сил і з честю служить у військовому комісаріаті.Дякую, Дмитре. Ви справжній приклад, – пише Петро Порошенко у мережі Фейсбук.

Від 2005 року Дмитро Мерзлікін проходив військову службу в артилерійській бригаді у Тернополі. Після розформування військової частини у 2013 році продовжив службу в одній з окремих механізованих бригад на Львівщині. У червні 2014 року вирушив у зону проведення АТО — у 24-й Яворівській окремій механізованій бригаді. Спочатку на Дніпропетровщину, потім — до Амвросіївки Донецької області, згодом — під Зеленопілля Луганської області.

Під Зеленопіллям отримав важкі поранення. У ніч на 11 липня він у складі підрозділу батальйонно-тактичної групи, де були дві колони 72-ї та 79-ї бригади, прикриваючи державний кордон України, потрапив під вогонь реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» з боку Російської Федерації. Був госпіталізований (гелікоптером переправили до Дніпра), переніс близько 40 різних операцій — поєднана вогнепальна травма, забій головного мозку, вогнепальне сліпе осколкове поранення середньої зони обличчя, перелом правої вилицевої кістки, стороннє тіло в лівій привушно-жувальній ділянці, множинні вогнепальні поранення м’яких тканин, сліпе лівого стегна, посттравмтична невропатія правого ліктьового та малогомілкового нерва, посттравматична анемія важкого ступеня.

Попри те, що Дмитро Мерзлікін і донині пересувається на милицях, його не звільнили з лав Збройних Сил України в запас, а перевели служити в Тернопільський обласний військовий комісаріат на посаду старшого офіцера відділу обліково-мобілізаційної роботи.

Коментарі вимкнені.