Як ласі куски землі у Тернополі дістаються “Креатор-Буду”

На сесії міської ради 28 жовтня з 230 питань порядку денного 215 стосувалися вирішення земельних питань.

Деякі з них нагадують махінації та звичайнісінький дерибан.

Наприклад, рішенням, яке в порядку денному стояло під номером 103 передбачено затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696га  за адресою просп.С.Бандери,83 гр.Бобрівець Л.Я.

А проектом рішення під номером 140 за тією самою адресою затверджується проект землеустрою для її свекра – Бобрівця Володимира Леонідовича.

Зазначимо, що Леся Ярославівна є працівником Тернополільської міської ради і, згідно з даними на офіційному сайті міської ради, очолює відділ “Єдиний дозвільний центр”. Її свекор є головою Правління ВАТ “Тернопільміськгаз” та обраний депутатом районної ради від Партії регіонів.

Цікаво, що за цією ж адресою близький до Надала забудівник Ігор Гуда активно продає квартири в новозбудованому будинку.

Інформація розміщена, як на сайті компанії, так і на інших профільних інтернет-ресурсах.

Тож як це все зрозуміти?
Проект № 103                                                    Вносить В.Л.Кібляр
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696га  за адресою просп.С.Бандери,83 гр.Бобрівець Л.Я.
Розглянувши звернення гр.Бобрівець Лесі Ярославівни, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити гр.Бобрівець Лесі Ярославівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0696га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою просп.С.Бандери,83.
2. Вилучити з користування товариства з додатковою відповідальністю „Зелене господарство” (ід.код …) земельну ділянку площею 0,0696га за адресою просп.С.Бандери,83, враховуючи письмову згоду землекористувача.
3. Передати гр.Бобрівець Лесі Ярославівні (ід.номер …) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер …0082) площею 0,0696га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою просп.С.Бандери,83.
4. Зобов’язати гр.Бобрівець Лесю Ярославівну:
4.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
4.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
4.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
4.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
4.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції житлового будинку.
5.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі.

Міський голова     С.В.Надал

Проект № 140   Вносить В.Л.Кібляр
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0626га  за адресою просп.С.Бандери,83 гр.Бобрівцю В.Л.
Розглянувши звернення гр.Бобрівця Володимира Леонідовича, керуючись ст.12, 40, 123, 124 Земельного кодексу України, Законами України «Про оренду землі», «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити гр.Бобрівцю Володимиру Леонідовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0626га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою просп.С.Бандери,83.
2. Вилучити з користування товариства з додатковою відповідальністю „Зелене господарство” (ід.код …) земельну ділянку площею 0,0626га  за адресою просп.С.Бандери,83, враховуючи письмову згоду землекористувача.
3. Надати гр.Бобрівцю Володимиру Леонідовичу (ід.номер …) в оренду терміном на п’ять років земельну ділянку (кад.номер …0081) площею 0,0626га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою просп.С.Бандери,83.
4. Зобов’язати гр.Бобрівця Володимира Леонідовича в двомісячний термін здійснити державну реєстрацію права оренди на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

Міський голова  С.В.Надал

Коментарі вимкнені.