Як міський голова Тернополя Сергій Надал знову неприємно здивував тернополян

У лютому тернополян неприємно здивували січневі рахунки за опалення. Замість обіцяних 14,48 грн. в розрахунку на 1 кв.м. житлової площі міські комунальники без попередження нарахували оплату за тарифом 18,50 грн.
Міські посадовці пояснили збільшення ціни послуг морозною погодою у січні. Мовляв, за новою урядовою методикою тариф 14,48 грн. застосовується при температурі 0 градусів, а при -5, як було січні, треба платити по 18,50 грн.
Така арифметика заднім числом обурює багатьох тернополян. Найбільш активні дописують у соціальних мережах. Та, на жаль, їхні пости залишаються без реакції. Питання справедливості перерахунку тарифів досі публічно не підняв жоден депутат міської ради. Розповідають, що після виборів багато народних обранців більше цікавлять питання розподілу бюджетних коштів та залишків комунальної власності. За людей нема кому вступитися. Нашим політикам, і в першу чергу місцевим, легше проводити “тарифні майдани” на телеекранах, ніж допомогти людям у реальних бідах.
Цікаво, що у сусідніх Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську та Чернівцях базові тарифи для розрахунку опалення менші, ніж у Тернополі. У Хмельницькому – 13,72 грн., Львові – 12,52 грн., Івано-Франківську – 12,28 грн, Чернівцях – 13,73 грн.

За Збручем

Коментарі вимкнені.