Як списати всю стару бруківку, знають у тернопільській міській раді

Як списати всю стару бруківку демонтовану з вул. Збаразької, дамби Тернопільського ставу та інших ділянок, щоб не показувати громадськості її реальні об’єми чи метражі?  Засекретити під військові потреби. Про це йдеться у групі Реальний Тернопіль.

  • Якщо хтось думає, що це загубиться і після закінчення військового стану не буде проведено аудиту, бо війна все спише, то спішимо вас розчарувати, на документах будуть стояти підписи конкретних людей. . Скільки планів і сподівань було у нас, щодо реалізації різних проектів міського простору із використанням цієї бруківки після зміни цієї влади і некомпетентних чиновників, які за всі роки не змогли осилити жодної, навіть найменшої ідеї із застосуванням цього декоративного, неймовірно красивого і довговічного матеріалу. Хоч і передбачуваний, але в той же час, невимовно сумний результат.

Нагадаємо, 17 січня на засіданні виконавчого комітету міська рада передала на потреби військової частини стару демонтовану бруківку, яка була демонтована у попередні роки під час проведення ремонтних робіт з вулиць міста. 

Ще у 2015 році Тернопільська міська рада обіцяла провести публічний аукціон з продажу старої бруківки.

Коментарі вимкнені.