Як тернополяни літнього віку вчаться готувати сучасно

Навчитися готувати сучасні страви, по-новому їх оформляти, вишукано сервірувати стіл безкоштовно навчають тернополян літнього віку на базі кулінарного гуртка у Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг).

Позаяк у Центру не має можливості проводити практичні кулінарні заняття у себе, звертаються щодо співпраці до керівництва закладів харчування міста. Зокрема кілька разів на цю пропозицію відгукнулися у мережі «Сім’я ресторанів Файного міста».

Як розповіла завідувач відділенням денного перебування Центру Марія Бісовська, минулого разу в роботі гуртка взяли участь 16 осіб.

– Найкраще з нами співпрацює мережа «Сім’я ресторанів Файного міста», – зазначила Марія Михайлівна. – Були там уже кілька разів. Їхні фахівці накрили нам фуршетний стіл у пабі «Файне місто», показали професійне оформлення страв, а потім пригощали ними. Уміти смачно приготувати та гарно подати страву – це також свого роду мистецтво, яке потребує таланту.

Адреса Центру: вул. Лисенка, 8, каб. №8 (цокольний поверх). Довідки за телефоном: 22-02-62.

Коментарі вимкнені.