Які дільниці Тернопілля особливо відмітилися під час виборів

Село Семенів, Теребовлянської області, дільниця 610857. Там член ДВК видала бюлетені двом виборцям без паспортів. Там же в список виборців були внесені люди без фізичної можливості проглосувати та один виборець, який не має прописки в межах села чи дільниці.

Згідно звернення виборчої комісії, що роміщена в Тернополі на вул.Бр.Бойчуків, у ТЗОШ №19, чоловік 1971 року народження порвав виборчий бюлетень. Попередня мотивація: щоб ніхто не скористався його голосом.

В Борщівському районі в двох населених пунктах було відсутнє освітлення. Проте згодом енергопостачання відновлене і це не вплинуло на виборчий процес.

Станом на 15.00 відмічено високу явку виборців у Кременецькому, Шумському, Заліщицькому районах.

В с.Бірки до працівника міліції звернулася голова ДВК про те, що з машини здійснюється продаж бюлетенів. Проте це повідомлення не знайшло підтвердження.

В с.Стриївка Збаразького району один виборець пробував проголосувати зі старим паспортом Радянського Союзу. Проте через невідповідність документа, йому не видали виборчого бюлетеня.

На одній із дільниць на 167 виборчому окрузі (Центр: місто Зборів. ТВО включає: Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони) хотіли проголосувати двоє мешканців Слов’янська. Проте їм це не вдалося, оскільки вони не змінили вчасно свої дані (зокрема місце голосування) в реєстрі виборців.

В Чорткові комісія відмовила журналістам в можливості зареєструватися, була спроба забрати фотоапарат та заборонити фотозйомку. Інцидент стався тому, що члени комісії неправильно трактували устав, де говорилося по заборону фотографувати бюлетені.

Станом на 14.00 найбільш активним регіоном по явці виборців були Ланівці.

В с.Збручанська Борщівського району були спроби видати бюлетені без наявних документів. Завдяки спостерігачам “Опори”, зупинено видачу.

В с.Новосілка 166 округу були спроби видати бюлетені без наявних документів. Спостерігачі “Опори” не встигли зупинити незаконну видачу бюлетеня. Зафіксували лише, як голова ДВК від кандидата Симоненка Петра – Довгошия Марія Миколаївна видала бюлетень.

На думку одного з виборців член дільничої виборчої комісії в Гусятинському районі перебуває в нетверезому стані. Проте це повідомлення не знайшло підтвердження.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.