Які «козирі у рукаві» ховають організатори фестивалю «Ї»?

Уже завтра о 14.00 год. у Тернополі розпочнеться 5-ий мистецький фестиваль «Ї». Він відбудеться в межах трьох локацій – Українського Дому «Перемога», книгарні «Є», кнайпи «1540».

Продано 400 квитків

Як розповіли на прес-конференції організатори фестивалю, вже продано орієнтовно 400 квитків на всі три дні. Можна купити квитки і на один день – за 100 грн. Їх вартість цьогоріч знижена завдяки тому, що фестиваль – один із переможців проектів, які фінансуються з громадського бюджету Тернопільської міської ради. Весь бюджет «Ї» становить близько 350 тис. грн.

Кожному відвідувачу подарують карту і програму фестивалю.

Коваль Василь Гудима виготовив символічну літеру Ї, заввишки 2,5 метра. Побачити її можна біля Українського Дому «Перемога». Символ фестивалю планують залишити в центрі міста назавжди.

Найбільший масив програми «Ї» — літературний

Щодня з 14:00 до 3-4 год. ночі 12-13-14 травня відомі письменники представлятимуть в Тернополі новинки літератури. Серед них – Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Юрко Іздрик, Олександр Ірванець, Сергій Жадан, Мар’яна Савка, Василь Махно, Марк Лівін, Богдан Логвиненко…

В рамках музичної програми у Тернополі виступатимуть гурти «Epolets», «Один в каноє», «Dramтиатр», «Кімната Гретхен». “Козирем у рукаві” організаторів «Ї» стане гурт з Білорусі «Республіка Паліна». Будуть митці і з Польщі.

Оригінальними анонсують театральну частину, кінопокази, лекційну сцену, виставку скульптур із брухту Сергія Кузнєцова. В останній день фестивалю оголосять переможця конкурсу відео-поезії «Монокль».

Детальна програма трьох днів фестивалю — на офіційному сайті “Ї”.

 

Ірина Юрко.

Коментарі вимкнені.