Який тернопільський університет запроваджує нові традиції

Нещодавно на факультеті фінансів Тернопільського національного економічного університету відбувся «Осінній марафон» – перший захід такого формату, який активні студенти та професорсько-викладацький колектив планують зробити традиційним. Адже основною метою зустрічі є розповісти школярам про життєдіяльність факультету – навчання, наукову роботу, мистецькі заходи, спорт. Юні гості у такий спосіб маю нагоду отримати інформацію з перших уст й відчути атмосферу студентського життя, – повідомляють у навчальному закладі.

Відкрив перший «Студентський марафон» ректор ТНЕУ Крисоватий Андрій Ігорович. Він побажав школярам наснаги, успіхів, звершень та наступної зустрічі на Майдані знань нашого університету – уже в статусі студентів.

Кожен із присутніх мав нагоду поласувати смаколиками на святковому ярмарку, що приготували активісти факультету фінансів, та побачити, які ж талановиті та творчі студенти тут навчаються.

Цікаво та змістовно – так пройшла Профорієнтаційна платформа – 2019 із відповідальним секретарем Приймальної комісії ТНЕУ Луцишином Олегом Орестовичем.

Майбутні абітурієнти із задоволенням побували на кафедрі фінансів ім. С. І. Юрія, кафедрі податків та фіскальної політики та кафедрі фінансового менеджменту та страхування. Зокрема, викладачі кожної з них поділилися тонкощами майбутніх професій, звернувши увагу і на практичні аспекти.

Коментарі вимкнені.