З 1 жовтня на тернополян, які мають субсидії, чекав “сюрприз”

23 жовтня в управлінні праці та соціального захисту населення Теребовлянської райдержадміністрації відбувся брифінг на тему: «Соціальний захист населення в умовах підвищення тарифів».

 З 1 жовтня  змінили порядок призначення житлових субсидій, зокрема, принцип розрахунку обов’язкового відсотка платежу сім’ї за житлово-комунальні послуги при призначенні субсидій. Відтепер він залежатиме виключно від доходів родини і визначатиметься індивідуально для кожної сім’ї. Наприклад, якщо дохід становить 500 грн. на особу, то така сім’я сплачуватиме за житлово-комунальні послуги 3,2 % свого доходу.

«Також з 1 липня 2014 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги», якою затверджено Порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги. Відтак сім’ї зможуть отримати більший розмір компенсації», – наголосив голова ОДА.

За словами директора департаменту соціального захисту населення Вадима Боярського, станом на 14 жовтня в області за призначенням компенсації звернулось 198 сімей. Найбільшу кількість звернень за компенсацією зафіксовано у Збаразькому (68), Гусятинському (30) та Бучацькому (26) районах, а також у місті Тернополі (18).

«Із загальної кількості сімей, які звернулися за компенсацією, призначено – 93 сім’ям (62%), відмовлено – 33 (16%), матеріали про призначення компенсації 42 сім’ям перебувають на розгляді. Основні причини відмови у призначенні компенсації – це перевищення середньомісячного сукупного доходу сімей встановленого прожиткового мінімуму для сім’ї. Сума призначеної компенсації в неопалювальний період становить 2,6тис гривень, в опалювальний період – 29,3 тис гривень, – констатував Вадим Боярський».

Коментарі вимкнені.